^Do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Kadra pedagogiczna

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości była wyjątkowym dniem w naszym przedszkolu. 9 listopada dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych ubrane w odświętne, galowe stroje z dumą prezentowały biało-czerwone kotyliony podczas akademii. Poprzez przepiękną pantomimę, wiersze i wyśpiewane pieśni przedszkolacy przypomnieli wszystkim zebranym historię naszego kraju - czasy, gdy Polska straciła niepodległość i zniknęła na 123 lata z mapy świata. Punktualnie o godzinie 11.11 zaśpiewaliśmy cztery zwrotki hymnu państwowego (włączając się do akcji "Rekord dla Niepodległej" zorganizowany przez MEN). Uczestnicząc corocznie w obchodach Święta Niepodległości dajemy wyraz pamięci tym, dzięki którym żyjemy w wolnej Polsce i przekazujemy podstawowe wartości naszym wychowankom: szacunek i miłość dla Ojczyzny.

Copyright © 2013. Strona Przedszkola Miejskiego w Korszach Rights Reserved.