^Do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Strona główna

DZIEŃ OTWARTY W STRAŻY GRANICZNEJ

05.04.2019 r. z grupami 5 - 6 latków uczestniczyliśmy w Dniu Otwartym w Warmińsko - Mazurskim Oddziale Straży Granicznej i Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie.

Pokaz sprzętu techniki specjalnej, kryminalistycznej, wyposażenia w tym robota pirotechnicznego o wdzięcznym imieniu Mariola, drona, pojazdów jednostki obserwacyjenej, segweya oraz wizyta na strzelnicy okazały się ogromnymi atrakcjami dla naszych przedszkolaków. Pokaz tresury psa służbowego o imieniu Diament oraz możliwość pogłaskania i przytulenia się wzbudziła radość dzieci. 

Serdecznie dziękujemy p. Marcie P. za pamięć o naszym przedszkolu w organizowaniu Dnia Otwartego szczerzaca smiejace sie oczy 1F601

 

 

 

Copyright © 2013. Strona Przedszkola Miejskiego w Korszach Rights Reserved.